חדרי קירור נועדו להגן על מזון מפני קלקול ע"י בידוד תרמי ומערכת בקרת אקלים שמווסתת את הטמפ' והלחות. חברת א.ל.ד הקימה חדרי קירור, חדרי הקפאה וחדרי Shock Freeze (שוק-פריז) עבור לקוחותיה בתעשיות המזון ורשתות קמעונאיות כגון יינות ביתן, רשת קופיקס, רשת מגה ועוד.

טכנולוגיה חדישה

חדרי הקירור של א.ל.ד מוקמים בטכנולוגיה חדישה. חדר הקירור מבוסס שלד מקורות PVC שיוצר מסגרת הנדסית חזקה לפאנלים שמספקים את הבידוד התרמי. הקורות בעלות פינות מעוגלות למניעת הצטברות לכלוך. 

התקרה וקורות בחדרי הקירור עשויים פאנלים מפוליאוריטן או פוליסטירן מוקצף בציפוי פח מגולוון או לוחות נירוסטה. הגימור בנירוסטה מתכתי או צבע לבן נראה מצויין. 

דלתות חדרי קירור

חברת א.ל.ד מייצרת בנוסף דלתות לחדרי קירור והקפאה באותה טכנולוגיה חדשנית כשהמסגרת והמשקוף עשויים PVC והדלת מפאנל פוליאוריטן בציפוי פח או נירוסטה. הדלת כוללת מנגנון פתיחת חירום פנימי ואפשרות נעילה. פתח הדלת אינו מגביל תנועת מלגזות ועגלות שינוי ויכול להשתרע עד לגובה ורוחב של 4 מ'. 

 

מקסימום מקום – מקסימום בידוד

הטכנולוגיה המתקדמת, התכנון וההתקנה המדויקת מספקים ללקוח חדר קירור פונקציונלי לצד חיסכון ניכר בצריכת החשמל. חדרי הקירור של א.ל.ד המוקמים בטכנולוגיה החדשנית בהתאם לדרישות הלקוח אינם מוגבלים בגודל. 

התקנה מהירה

מנהלי תחזוקה יכולים לרכוש את האביזרים הנדרשים להתקנה עצמית או להקים את חדרי הקירור במהירות ע"י חברת א.ל.ד. תהליך הקמת חדר קירור בגודל 20 מ"ר ע"י הצוות המיומן של החברה מסתיים לרוב בתוך יום אחד. ניתן לשלב ציפוי רצפה אטום מסוג MMA או רצפה טרומית לחדרי הקפאה או רצפת שוק פריז ע"י חברת הבת  "סילימור".