קצת עלינו

חברת א.ל.ד מערכות אחזקה מתקדמות הוקמה ב- 1993 כבית מסחר לציוד קירור ומיזוג אוויר עבור המגזר העסקי באילת. מאז ועד היום, החברה צמחה ותפסה את מקומה כמובילה במתן פתרונות הנדסיים למנהלי אחזקה ורכש בעשרות ארגונים מובילים בישראל. היכולת שלנו לשלב בין חשיבה יזמית, התאמה אישית, ייצור מוצרים וייבוא בלעדישל המותגים המתקדמים בעולם, לצד ליווי לאורך כל שלבי התהליך – מאפשרת לנו לספק מענה אופטימאלי ומדויק לכל צרכי הלקוחות שלנו. בין לקוחותינו נמנים תאגידים בינלאומיים וחברות מובילות במשק הישראלי כגון גוגל, פייסבוק, קוקה קולה, אינטל, שופרסל, משרד הביטחון, מגה ושטראוס, לצד מגוון רחב של עסקים פרטיים. אנחנו דוגלים בשירות יוצא דופן ומתגאים במוניטין שצברנו לאורך השנים. כל אתגר הינו הזדמנות עבורנו לתכנן, ליזום ולהתאים את הפתרון הנכון ללקוחותינו, שכוללים מפעלי מזון, רשתות קמעונאית ומרחבים תעשייתיים שונים. אנחנו שמחים להעניק פתרונות איכות חדשניים בכל רחבי הארץ, מדן ועד אילת – וחזרה.

הפתרונות שלנו

הפתרונות שלנו מגוונים בדיוק כמו הלקוחות שלנו, והם מתבססים על שלושה עשורים של ניסיון עשיר וידע מקצועי נרחב. כל תהליך מתחיל בניתוח מדוקדק של הצרכים, המטרות והאתגרים, במטרה לשרטט את הנתיב הכי איכותי, יעיל וחסכוני למימוש היעדים. אנחנו חוברים לצוות החשיבה של כל לקוח, ונותנים להם שירות צמוד  של ליווי וייעוץ על פי הצורך, תוך התאמת המוצרים והשירותים לשטח.

 • סגירת פתחים סניטרית

  אנחנו מציעים מגוון עשיר של פתרונות למגוון רחב של תעשיות, וביניהן תעשיית המזון, התרופות, ההסעדה, ועוד רבים אחרים. הצורך של לקוחות בתחומים אלו בסגירה סניטרית של פתחים, ובשמירה על היגיינה וטמפרטורות אחידות, דורש התאמה מדויקת של המוצרים, שכוללים, בין היתר, דלתות פנדל, מסכי אוויר, וילונות PVC ועוד.

 • הגנות סניטריות למפעלים ומשרדים

  ההגנה הסניטרית במרחבי תפעול שונים דורשת פתרונות הגנה פאסיבית, כדוגמת מגיני עגלות, מגיני קירות, עמודים, תוחמים, מגיני פינות, מגיני דלתות, צוקלים ועוד. אנחנו מתאימים את הפתרון לתנאי השטח ולאופי התפעולי של כל מרחב.

 • תכנון ופיתוח מוצרים בהתאמה אישית

  יזמות ויצירתיות הם ערכים מנחים עבורנו. לאורך כל שנות הפעילות, הקפדנו תמיד על פיתוח מוצרים חדשניים ומותאמים לצרכי הלקוחות שלנו, כדי להעניק להם שירות חכם ומדויק – ובעיקר שקט נפשי. במרוצת השנים, פיתחנו מוצרים חדשניים כדוגמת Fix In לצד פתרונות בהתאמה אישית כגון חדרי קירור והקפאה, פתרונות אחסון ומיגון מפרספקס בטכנולוגיות חיתוך, כיפוף ועוד. אנחנו צועדים לצידם של הלקוחות שלנו, ופועלים בהשראת הטכנולוגיה המתקדמת והעדכנית ביותר בעולם.

 • יבוא בלעדי של מותגים בינלאומיים

  אנחנו גאים להיות היבואנים הבלעדיים של מותגים בינלאומיים מובילים בעולם ובכך משלימים את סל המוצרים האיכותי שלנו.ההצעה שלנו כוללת, בין היתר, את מסכי האוויר של המותג היווני OLEFINI, מוצרי מיגון של חברת MPM האיטלקית וחומרי גלם אנטי-בקטריאליים של Orbilan מגרמניה.

עוצמה של קבוצה

אנחנו שייכים לקבוצה של חברות- אחיות המספקות מוצרים ופתרונות ייחודיים לקהלים שונים בארץ ובעולם. המכנה המשותף של כל החברות בקבוצה שלנו היא גישה יזמית, מובילות מחשבתית וכמובן – שירות מותאם לצרכי הלקוח. השייכות שלנו לקבוצה מרשימה זו מעניקה לנו יכולות נוספות ומעצימה את האפשרות שלנו להרחיב את היריעה ולבסס את המעמד העסקי שלנו בטווח הרחוק.
מוזמנים להכיר את החברות בקבוצה שלנו:

 • Power Molds היא החברה הגדולה והמתקדמת בישראל לייצור תבניות להזרקת פלסטיק. החברה מתמחה במתן מענה הנדסי מתקדם ומעסיקה מומחים בעלי ניסיון של עשרות שנים. היתרון של החברה מצוי, בין היתר, ביכולתה לספק פתרונות Turnkey משלב התכנון ועד לייצור ותחזוקת תבניות הזרקת פלסטיק. כל השירותים ניתנים בארץ ובסין ומשלבים אחריות, איכות ושירות ללא פשרות.

  www.powermolds.co.il
 • סילימור הינה חברה מובילה בישראל ביישום פתרונות בטון וציפוי רצפות וקירות. כל הפתרונות עשויים מחומרים ייחודיים על בסיס P.M.M.A ובעלי אישורים מטעם ה-FDA, USDA,והתקינה האירופאית למפעלי מזון וקירור. מאז שנת 1983, סילימור מיישמת את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם עבור מאות לקוחות, וביניהם עשרות ארגונים מובילים במשק הישראלי.

  www.silimor.co.il
 • חברת א.ל.ד מתכות מתמחה ביבוא ובשיווק של מתכות אל ברזליות וברזליות. החברה נוצרה מתוך צורך השוק לספק איכותי של ברונזה וסגסוגותיה ולמגוון מתכות אל ברזליות תוך יצירת שותפויות חדשות והשגת תוצאות חיוביות ומשובים נהדרים.
  חברת א.ל.ד מתכות מספקת ללקוח את האיכויות שבסגסוגת הברונזה תוך מתן דגש של זמני אספקה מבוקרים ושירותיות משלב ההזמנה ועד לשלב האספקה. הצוות המקצועי של א.ל.ד מתכות מספק פתרונות ייחודיים לכל לקוח, על פי צרכיו ודרישותיו.

 • די. אף. עומר הינה אחת החברות המובילות בעולם למוצרי גינון ביתיים. החברה נוסדה בשנת 2005 ומאז צברה תאוצה ואף זכתה בפרסים בינלאומיים בזכות ניסיונו הרב של צוות ההנהלה, אשר יחד מביא לידי ביטוי למעלה מ-100 שנים של ניסיון בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים בסדר גודל בינלאומי.

  www.dfomer.com
 • עומר הינה חברה המספקת את הפתרון הבלעדי להתקנת מזגן עילי/מפוצל בממ"ד שמשלב מענה תקני, התקנה פשוטה ומראה אסתטי במכלול אחד. הפתרון של עומר מיושם כבר בשלב בניית הממ"ד, והוא נותן מענה איכותי, חכם וחסכוני.

  www.ommer.co.il